OFERTA PREZENTÓW MOTORYZACYJNYCH

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Chcesz podarować emocje? Nie masz pomysłu na prezent dla bliskiego lub przyjaciela? Zaproponujemy Ci prezent motoryzacyjny! Gwarantujemy, że jest to prezent, który osoba obdarowana zapamięta na długo i będzie zawsze go dobrze wspominać. Voucher na przejazd supersamochodem spełni dziecięce marzenia lub motoryzacyjne fantazje dorosłego. Komu polecamy? Z całą pewnością dla osoby z motoryzacyjną pasją i miłośnika motoryzacji. Znasz kogoś kto uwielbia samochody sportowe? A może sam zastanawiasz się jak to jest być kierowcą supersamochodu? Sprawdź ofertę Moto Parku Kraków! Przejazdy supersamochodami to świetna propozcyja dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby na prezent z okazji urodzin, rocznicy, lub po prostu bez okazji, gdy chcesz spędzić czas w wyjątkowy sposób i zrobić prezent dla samego siebie.

W naszej ofercie znajdziesz 8 modeli supersamochodów. Niezwykłe motoryzacyjne przeżycie zagwarantują: McLaren 570s Coupe, Audi R8, Nissan GT-R, Ferrari California T, Ferrari F430, Lamborghini Gallardo, Porsche 911 Carrera 4 oraz Ford Mustang GT. Każdy z nich to samochód, o którym przeciętny Polak może tylko pomarzyć. Wybierasz model, który Cię interesuje, ilość okrążeń, dokonujesz płatności i masz rok czasu na wykorzystanie vouchera w wyznaczonych terminach wiosenno-jesiennych. Niektóre wydają się niepozorne z wyglądu, ale parametry techniczne takie jak moc silnika oraz przyspieszenie mówią same za siebie.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia zakładki "prezenty motoryzacyjne", aby poznać szczegóły dotyczące oferty na przejażdżki sportowym samochodem oraz informacje techniczne każdego supersamochodu. Który z nich Cię przekona? Możesz wybrać futurystyczny McLaren 570s Coupe lub Audi R8 z pięknym dźwiękiem silnika i super wyposażeniem. Z kolei zajęcie pozycji za kierownicą Ferrari F430 gwarantuje doznanie uczuć zawodowego kierowcy Formuły 1. Pokonanie nitki toru zjawiskowym Lamborghini Gallardo lub legendarnym Nissanem GTR to także świetny pomysł! Jeśli wybierzesz Ford Mustang GT zapewne zrozumiesz czemu ta marka jest najpopularniejszą wśród samochodów sportowych w Polsce w 2020 roku. Poprowadź Ferrari California T– jeżdzące włoskie dzieło sztuki, które obecnie może kosztować niemalże milion złotych. Decyzja, które auto wybrać należy do Ciebie!

Wszystkie przejazdy supersamochodem realizowane są na torze w Krakowie. Nad bezpieczeństwem przejazdów czuwają instruktorzy Moto Parku Kraków. Instruktor siedzi na miejscu pasażera i podpowiada jak najlepiej wykorzystać czas na torze. Jazda po torze Moto Parku Kraków to czysta przyjemność! Podczas organizowanych przez nas eventach, zawsze znajdzie się także czas na pamiątkowe zdjęcie. Wiemy, że voucher na przejazd samochodem sportowym to marzenie nie jednego mężczyzny, ale wiemy również to, że jest to wyjątkowy prezent dla kobiet. Nie raz przekonaliśmy się, że kobiety mogą zawstydzić nie jednego mężczyznę swoimi umiejętnościami prowadzenia samochodu. Dlatego też zachęcemy - kup voucher na przejazd supersamochodem - podaruj motoryzacyjną przygodę życia!

ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER