OFERTA SZKOLEŃ

Oferta Moto Parku Kraków dla Klientów indywidualnych dzieli się na szkolenia samochodowe oraz szkolenia motocyklowe. 

Szkolenia dla kierowców samochodów osobowych to szkolenia techniki jazdy I i II Stopnia w toku grupowym oraz szkolenie VIP. Szkolenia z bezpiecznej jazdy to szkolenia podczas których używamy płyt poślizgowych. Uczymy kierowców jak powinni zachować się podczas poślizgów podsterownych i nadsterownych, jak wygląda prawidłowa technika hamowania awaryjnego, jak wygląda technika operowania kierownicą. Uczestnicy po ukończeniu szkoleń mają większą świadomość zagrożeń. W ofercie szkoleń samochodowych są również szkolenia z jazdy sportowej przeznaczone  dla osób, które ukończyły dwa stopnie szkolenia techniki jazdy. Szkolenie z jazdy sportowej może odbyć się przy użyciu samochodu Klienta lub przy użyciu naszego samochodu rajdowego Peugeot 206 2.0 wyposażonego w silnik 2.0, fotele kubełkowe i sportowe zawieszenie. 

Moto Park Kraków ma też atrakcyjną ofertę dla miłośników samochodów sportowych. Przejazd supersamochodem takim jak Audi R8, Ferrari California, czy Lamborghini Gallardo gwarantuje niezapomniane emocje i dawkę adrenaliny. Nowością w ofercie jest przejazd samochodem McLaren 570s. Jeśli jesteś fanem motoryzacji lub znasz kogoś kto marzy o tym, by wcisnąć pedał gazu w sportowym aucie, w Moto Parku dokonasz zakupu w najatrakcyjniejszej cenie w Polsce.

Oferta dla motocyklistów to szkolenia Safe Rider i szkolenie sportowe, które mają na celu poprawę techniki jazdy motocyklistów. Dopełnieniem oferty są wolne jazdy motocyklowe. Nie ma bezpieczniejszego i bardziej przygotowanego miejsca w Małopolsce na doskonalenie umiejętności jazdy motocyklem i to zawsze pod okiem instruktora. Przyjedź i przekonaj się sam!

 

Każdą z wymienionych aktywności można zakupić w formie prezentowej, zachęcamy do zakupu vouchera na przejazd supersamochodem lub voucher na szkolenie w Moto Parku Kraków!

ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER