Szkolenia samochodowe

Szkolenia i treningi motocyklowe

Prezenty motoryzacyjne

4x4

Karty podarunkowe

Posiadasz już voucher? 

Kliknij tutaj aby go zrealizować

 

Voucher prezentowy to idealny pomysł na obdarowanie bliskiej Ci osoby. W Moto Parku Kraków masz możliwość otrzymania vouchera w formie elektronicznej - w pliku pdf do samodzielnego wydruku lub otrzymania go w papierowej formie. W obydwu przypadkach voucher zawiera opis prezentu, miejsce na własny tekst np. życzenia oraz kod vouchera, który będzie uprawniał do jego realizacji. Jeśli wybierzesz osobisty odbiór vouchera będzie on czekał w Moto Parku Kraków zapakowany w ozdobne pudełko, przewiązany wstążką z logiem naszej firmy. Jeśli wybierzesz voucher elektroniczny, dzięki płatności w systemie dot pay, otrzymasz go w wiadomości mailowej natychmiast po złożeniu i opłaceniu zamówienia.

Wszystkie vouchery mają 12-miesięczną ważność od daty zakupu; aby je zrealizować osoba obdarowana w zakładce „ZREALIZUJ VOUCHER” na stronie www.motoparkkrakow.pl wpisuje kod vouchera. Wówczas ukażą się jej propozycje terminów, w których będzie mogła go zrealizować.

Vouchery na szkolenia techniki jazdy można realizować bez względu na warunki atmosferyczne, a więc przez cały rok. Połączenie dobrej zabawy z nabyciem praktycznych umiejętności reagowania na awaryjne sytuacje na drodze to zawsze świetny pomysł na prezent. Takie szkolenie powinien odbyć każdy kierowca, bez względu na wiek i staż za kierownicą.

Szkolenia i treningi motocyklowe to aktywności sezonowe, a więc vouchery będzie można wykorzystać w sezonie wiosenno-jesiennym. W przypadku niesprzyjającej pogody dokonana rezerwacja jest bezpłatnie przenoszona na inny termin.

Voucher na przejazd supersamochodem to gwarancja świetnej zabawy dla prawdziwego fana motoryzacji.  Przejazd samochodem sportowym można zrealizować w konkretnych terminach w „miesiącach ciepłych”. Są to jednodniowe eventy, podczas których na obiekcie dostępne są wszystkie supersamochody z oferty.

Kolejna propozycja na prezent motoryzacyjny to voucher na off-roadowa przygodę - przejazd samochodem terenowym Suzuki Samurai po trudnym technicznie torze. Jeśli chcesz podarować emocje i dawkę adrenaliny nie musisz się już zastanawiać nad wyborem.

Jeśli sam nie potrafisz zdecydować, z której z aktywności z oferty Moto Parku Kraków osoba obdarowana ucieszy się najbardziej, możesz zakupić kartę podarunkową. Do wyboru masz karty o różnych wartościach, które obowiązują na wszystkie dostępne aktywności. W celu wykorzystania karty podarunkowej osoba obdarowana wybiera z kalendarza konkretną aktywność, na którą chce się zapisać oraz wpisuje w stosowne miejsce podany na karcie kod rabatowy. Kwota do zapłaty zostanie pomniejszona o wartość karty podarunkowej. Jeśli kwota do zapłaty za zamówienie jest niższa niż wartość karty podarunkowej, kartę można wykorzystać ponownie, do wykorzystania wszystkich środków. Natomiast, jeśli kwota do zapłaty jest większa niż wartość karty, osoba obdarowana będzie musiała dopłacić różnicę w celu finalizacji zamówienia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Pomożemy Ci spełnić marzenie Twojego bliskiego!

ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER