Od kilku lat popularność Dni Bezpieczeństwa rośnie - wiele firm wybiera Safety Day jako dodatkową formę edukacji pracowników z zakresu BHP, ale także jako integrację.

Dużym plusem tego typu eventu jest to, że może być zorganizowany w dowolnym miejscu Polski - wystarczy jedynie trochę miejsca i dostęp do prądu :)

 

PROPOZYCJA ATRAKCJI PODCZAS SAFETY DAY:

1. Symulator dachowania:

pozwoli doświadczyć w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach co dzieje się podczas tzw. dachowania.

2. Symulator zderzeń:

doświadczenie, które upewni każdego, że zapięcie pasów jest absolutnie niezbędne przed rozpoczęciem jazdy. Uczestnik będzie mógł odczuć co dzieje się przy zderzeniu z prędkością 10 km/h.

3. Symulator wystrzału poduszki powietrznej:

Airbag show - wybuch poduszki powietrznej – oby nikt nie musiał doświadczać tego na własnej skórze. Poduszka powietrzna jest po to,

by nas chronić, jednak warto wiedzieć co wydarzy się podczas jej wybuchu.

4. Alko-gogle:

alko-gogle to specjalne okulary, które pozwalają spojrzeć na świat oczami osoby po spożyciu alkoholu. Każdy uczestnik na własnej skórze może przekonać się

w jaki sposób jego zmysły zmieniają się po wypiciu alkoholu i jaki ma to wpływ

na sprawność psychomotoryczną.

5. Warsztaty z bezpieczeństwa w ruchu drogowym:

nie zapominajmy, że każdy z nas nawet jeśli nie posiada prawa jazdy jest uczestnikiem ruchu drogowego. Przeprowadzimy warsztaty, na których poruszymy najważniejsze kwestie związane z przepisami oraz wskażemy zachowania, które mogą zwiększyć bezpieczeństwo nasze i innych na drodze.

6. Próba Stewarta:

ćwiczenie opracowane przez 3-krotnego Mistrza Świata Formuły 1 - Sir Jackie Stewart’a. Polega na przejechaniu specjalnie wytyczonej trasy samochodem wyposażonym w nieruchomy talerz i umieszczoną w nim piłeczkę tak, aby nie wypadła z talerza.

MASZ PYTANIA? - JESTEŚ ZAINTERESOWANY SZKOLENIEM?

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER