Porównaj szkolenia (/3) PORÓWNAJ

Naszym flagowym szkoleniem jest szkolenie z Techniki Jazdy samochodem na torze asfaltowym  z trzema płytami poślizgowymi w różnych kształtach. Celem szkolenia jest nauka prawidłowego zachowania w sytuacjach krytycznych i awaryjnych na drodze, czyli takich których nie możemy przewidzieć. Podczas szkolenia ćwiczymy jak ominąć przeszkodę, jak hamować awaryjnie, jak zareagować, gdy samochód wpada w poślizg. Wszystkie ćwiczenia realizujemy na torze szkoleniowym na nawierzchni suchej i mokrej. Tor szkoleniowy to idealne miejsce na trening bezpiecznej jazdy pod opieką instruktorów.

Szkolenie z Techniki Jazdy to świetny pomysł na szkolenie dla Klienta biznesowego. Wśród pracowników wzrośnie świadomość zagrożeń, popełnianych przez nich błędów w technice jazdy samochodem oraz chęć ich skorygowania dla zwiększenia własnego bezpieczeństwa oraz ich pasażerów. Szkolenie może odbyć się na firmowych samochodach lub przy użyciu floty Moto Parku Kraków. Dysponujemy dziewięcioma Oplami Astra 1.4 ze skrzyniami manualnymi oraz BMW 1.5 ze skrzynią automatyczną.

Zespół Moto Parku Kraków tworzą ludzie, dla których motoryzacja jest pasją, dlatego podczas szkoleń instruktorzy podchodzą do każdego uczestnika w sposób indywidualny. Prowadzimy szkolenia w przyjemnej atmosferze, by każdy mógł czuć się swobodnie i łatwo przyswajać wiedzę.

Program szkolenia z bezpiecznej jazdy dla firm jest dopasowywany do ilości uczestników, dostępnych samochodów oraz dodatkowych wymagań. Jeśli firma boryka się z konkretnymi problemami, stworzymy dopasowany harmonogram szkolenia.

Jeśli charakter szkolenia ma być także integracyjny, możemy zorganizować dodatkową atrakcję w postaci przejazdów samochodem rajdowym, samochodem sportowym lub terenowym.

ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER