Przejazd Ferrari F430 jako pasażer od 350,00 zł

Przejazd Ferrari F430 jako pasażer

Moc: 490 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h: 4s
Pojemność: 4308 cm3
Silnik: V8 8-cylindrowy
Skrzynia biegów: 6-biegowa
Napęd: tył
Okrążenie zapoznawcze: GRATIS!
Pierwsze okrążenie 350,00 zł
Każde kolejne okrążenie 350,00 zł

Spośród wszystkich producentów sportowych aut to właśnie włoskiej marce Ferrari najbardziej udaje się połączyć prestiż wielokrotnego mistrza Formuły 1 z osiągami drogowych wersji. Zasada tworzenia samochodów Ferrari była i jest prosta– zastosujmy technologię z toru w samochodach przeznaczonych do poruszania się w ruchu drogowym. Tej zasadzie Włosi pozostali wierni także podczas produkcji modelu F430, centralnie umieszczając widlasty ośmiocylindrowy silnik, który posiadały także modele siostrzanej firmy Maserati. Ten potężny silnik znajduje się za siedzeniami, pod szklaną płytą. Auto o długości 4,50 m i 1,92 m szerokości z tą jednostką napędową osiąga moc 490 KM, co pozwala temu dwudrzwiowemu coupé na osiągnięcie stu kilometrów na godzinę w zaledwie 4 sekundy i prędkość maksymalną 315 km/h.

Ważność vouchera

Zakupiony voucher ważny jest przez 12 miesięcy. Przejazdy realizowane są w sezonie wiosenno-jesiennym. Są to konkretne terminy, w czasie których wszystkie auta z oferty dostępne są na naszym Obiekcie.

Realizacja

Rezerwacji dokonujesz online korzystając z zakładki na stronie „ZREALIZUJ VOUCHER”. Na voucherze również znajduje się instrukcja jak to zrobić. Moto Park Kraków mieści się przy ul. Rzepakowe 4R, w Nowej Hucie.

Czas trwania:

Uzależniony jest oczywiście od ilości okrążeń, ale abyś w pełni mógł cieszyć się przejazdem zawsze dorzucamy pierwsze okrążenie GRATIS, jako zapoznawcze z nitką toru i samochodem :)

Osoby towarzyszące:

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji, wstęp na eventy jest wolny! Istnieje możliwość skorzystania z atrakcji towarzyszących taki jak: symulator dachowania i zderzeń czy przejazd po torze off-road. Można również robić zdjęcia i nagrywać film :)

Karty podarunkowe:

Jeżeli nie możesz zdecydować się na konkretne auto lub szkolenie rozwiązaniem jest karta podarunkowa, dzięki której osoba obdarowana skorzysta z dowolnej, dostępnej na naszym Obiekcie, aktywności.

https://www.motoparkkrakow.pl/karty-podarunkowe

Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie samochodu marzeń zapraszamy do skorzystania z oferty Davil Cars:

https://devil-cars.pl
Voucher dostępny

Najbliższe wolne terminy

Czerwiec 2024
Liczba dostępnych miejsc podczas przejazdów jest ograniczona. Nie czekaj na ostatnią chwilę i umów się już dziś.

REKOMENDACJE

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER