Przejazd FORD MUSTANG GT jako pasażer od 250,00 zł

Przejazd FORD MUSTANG GT jako pasażer

Rok produkcji: 2018
Moc: 450 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h: 4,6s
Silnik: 5.0 V8
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: tył
Okrążenie zapoznawcze: GRATIS!
Pierwsze okrążenie 250,00 zł
Każde kolejne okrążenie 250,00 zł

Ford Mustang to samochód, dzięki któremu kierowcy Starego Kontynentu mogą zasiąść za kierownicą legendy (i nie jest to nadużycie tego słowa!). Charakterystyczna sylwetka pędzącego konia na grillu jednoznacznie wskazuje do czego ten pojazd został stworzony. Aby zrozumieć co poza wyjątkowo muskularną i optymalnie zarysowana linią nadwozia przyciąga do Mustanga wystarczy na chwilkę zasiąść za kierownicą. Dosyć wyjątkowy kształt pokrywy silnika (zainspirowany oczami Dartha Vadera) zapewnia dodatkową wentylację gigantycznemu silnikowi. Pokład mocy niezależnie od prędkości, którą się poruszamy wydaje się nieograniczony, 450 KM w połączeniu z nowoczesnymi systemami zapewnia 100% bezpieczeństwa i jeszcze więcej frajdy i niezapomnianych emocji z jazdy.

Ważność vouchera

Zakupiony voucher ważny jest przez 12 miesięcy. Przejazdy realizowane są w sezonie wiosenno-jesiennym. Są to konkretne terminy, w czasie których wszystkie auta z oferty dostępne są na naszym Obiekcie.

Realizacja

Rezerwacji dokonujesz online korzystając z zakładki na stronie „ZREALIZUJ VOUCHER”. Na voucherze również znajduje się instrukcja jak to zrobić. Moto Park Kraków mieści się przy ul. Rzepakowe 4R, w Nowej Hucie.

Czas trwania:

Uzależniony jest oczywiście od ilości okrążeń, ale abyś w pełni mógł cieszyć się przejazdem zawsze dorzucamy pierwsze okrążenie GRATIS, jako zapoznawcze z nitką toru i samochodem :)

Osoby towarzyszące:

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji, wstęp na eventy jest wolny! Istnieje możliwość skorzystania z atrakcji towarzyszących taki jak: symulator dachowania i zderzeń czy przejazd po torze off-road. Można również robić zdjęcia i nagrywać film :)

Karty podarunkowe:

Jeżeli nie możesz zdecydować się na konkretne auto lub szkolenie rozwiązaniem jest karta podarunkowa, dzięki której osoba obdarowana skorzysta z dowolnej, dostępnej na naszym Obiekcie, aktywności.

https://www.motoparkkrakow.pl/karty-podarunkowe

Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie samochodu marzeń zapraszamy do skorzystania z oferty Davil Cars:

https://devil-cars.pl


Voucher dostępny

Najbliższe wolne terminy

Maj 2024
Liczba dostępnych miejsc podczas przejazdów jest ograniczona. Nie czekaj na ostatnią chwilę i umów się już dziś.

REKOMENDACJE

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER