20 lutego 2020

tor motocyklowy

Jazda na motocyklu daje mnóstwo frajdy, o czym wie każdy miłośnik jednośladów. Jednak należy pamiętać, że poruszanie się po drogach to również spore ryzyko. W razie kolizji lub wypadku jest narażony na dużo większe konsekwencje pod względem utraty zdrowia lub życia niż chociażby kierowca samochodu osobowego.

Tor motocyklowy

W Polsce nie ma wielu torów treningowych czy też tor motorowy, z których mogą korzystać użytkownicy jednośladów i podnosić swoje umiejętności. Coraz większa liczba świadomych kierowców, coraz dłuższy sezon ze względu na pogodę i  brak tego rodzaju infrastruktury ma odzwierciedlenie w statystykach Policji.  

Tor dla motocykli

W Małopolsce jest tylko jeden Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy – Moto Park Kraków. To tutaj wszyscy miłośnicy dwóch kółek mogą wziąć udział w tzw. wolnych jazdach motocyklowych. Każdy z treningów trwa dwie godziny, a grupa maksymalnie 20 motocyklistów dzielona jest na dwie, które wymieniają się na torze co 15 minut. Każdy z uczestników ma możliwość skorzystania z pomiaru czasu TAG HEUER dzięki czemu może monitorować postępy. 

Podczas treningów motocyklowych na naszym technicznym, krętym torze podniesiesz swoje umiejętności jazdy w zakrętach, nauczysz się poprawnego operowania gazem oraz hamulcem, oswoisz się z torem, a także zawiążesz nowe znajomości. 

 

tor motocyklowy tor motorowy

W związku z dużym zainteresowaniem treningi organizujemy je przynajmniej 3 razy w tygodniu (w poniedziałkowe, środowe i piątkowe popołudnia). 

Treningi motocyklowe

Jeśli uznasz, że sam trening to za mało, mamy również w ofercie szkolenia motocyklowe, o różnym stopniu zaawansowania. Szkolenie Safe Rider jest to szkolenie dla każdego kierowcy, niezależnie od poziomu umiejętności oraz mocy pojazdu. Dla bardziej zaawansowanych mamy szkolenie sportowe, a dla motocyklistów chcących szytego na miarę programu i harmonogramu mamy w ofercie szkolenie motocyklowe VIP prowadzone w trybie 1/1 z instruktorem.

 

 

LwG i do zobaczenia na torze! 

 


Powrót

Przeczytaj również

SPECJALISTA DS. MARKETINGU POSZUKIWANY!

Jesteś studentem, kochasz social media, a marketing to Twoja pasja? Wygląda na to, że szukamy właśnie Ciebie – specjalisty ds. marketingu Moto Parku Kraków! Przeczytaj 16 września 2022

WYNIKI LOSOWANIA NAGRÓD PODCZAS EV CUP!

Dziękujemy Wam za obecność podczas dzisiejszego eventu oraz wysoką frekwencję! Przeczytaj 23 maja 2021

ZA NAMI PIERWSZE SZKOLENIE NIGHT DRIVING! [MATERIAŁ VIDEO]

Za nami pierwsze szkolenie Night Driving! 🌙🚗 Przeczytaj 15 marca 2021

Dziecko a kolizja – jak reaguje niepełnoletni na gwałtowne hamowanie?

Artykuł Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Przeczytaj 12 marca 2021
ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER