Wolne treningi motocyklowe + pomiar czasu od 129,00 zł

Wolne treningi motocyklowe + pomiar czasu

Maksymalna ilość uczestników: do 12 osób w grupie
Sesja: 60 min
Cena za osobę 129,00 zł

W sesji 2-godzinnej 24 motocykli podzielone jest na 2 grupy, które co 15 minut zmieniają się na torze, czystej jazdy jest więc 60 minut w sesji.

Koszt to 129 zł. + pomiar czasu TAG HEUER w cenie!

Na obiekcie obowiązuje limit głośności, czyli 98 db.

Harmonogram treningów dostępny jest w zakładce "kalendarz", gdzie można dokonać rezerwacji miejsca, płacąc online.

Jeśli z jednego motocykla korzysta więcej osób cena za każdą dodatkową osobę wynosi 50 zł brutto (dopłata na miejscu).

Wypożyczenie Pit Bike +199 zł za sesję (ilość pojazdów ograniczona, rezerwacja telefoniczna przed zarezerwowaną i opłaconą jazdą):

 • PIT BIKE MRF 140 SM (3,5 L/13 KM)
  • sztywne zawieszenie
  • mocniejsze hamulce
  • inne kąty ramy
  • przednie regulowane zawieszenie
  • tylny amortyzator DNM (również z regulacją)
  • specjalna wersja zoptymalizowana pod jazdę na torach asfaltowych
 • PIT BIKE MRF 120 SUPERMOTO (1,2 L/9 KM)
  • sztywne zawieszenie
  • mocniejsze hamulce
  • inne kąty ramy 


Voucher dostępny

Najbliższe wolne terminy

Maj 2021
Liczba dostępnych miejsc podczas przejazdów jest ograniczona. Nie czekaj na ostatnią chwilę i umów się już dziś.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Jeśli szukacie miejsca, w którym chcecie potrenować jazdę motocyklem w bezpiecznych warunkach, poznajcie Moto Park Kraków.

Asfaltowy tor o długości ok 1 km świetnie nadaje się do szlifowania jazdy motocyklem. Tor jest techniczny i kręty, a więc przeznaczony zarówno dla doświadczonych motocyklistów jak i nowicjuszy.

Motocyklowy tor przyciąga nie tylko mieszkańców Krakowa, ale także motocyklistów z Małopolski i ościennych województw.

Moto Park Kraków w swojej ofercie przygotował wolne treningi motocyklowe. Doskonalenie umiejętności jazdy motocyklem oraz sprawdzenie możliwości motocykla jest możliwe trzy razy w ciągu tygodnia (o ile nie odbywają się inne zorganizowane samochodowe lub motocyklowe eventy).

Motocyklowe poniedziałki, środy i piątki to jednogodzinne swobodne jazdy po nitce toru w czasie dwóch godzin. Grupa uczestników po wcześniejszej rejestracji i odprawie, zostaje podzielona na dwie mniejsze podgrupy, które zmieniają się co piętnastominutowe sesje. Maksymalna ilość motocyklistów wynosi 24 osoby. W przypadku grupy mniejszej niż 12 osób, organizujemy jedną półtoragodzinną sesję. Organizacja treningów uzależniona jest od pogody. Jeśli nie jest ona sprzyjająca, uczestnictwo jest bezkosztowo zmieniane na inny termin.

Fani jednośladów, którzy regularnie ćwiczą swoją technikę dynamicznej jazdy, mają możliwość śledzenia swoich postępów dzięki zapisom osiągniętych czasów przejazdów za pomocą transponderów Tag Heurer. Wyniki wyświetlane są na bieżąco podczas trwania wolnych treningów motocyklowych.

Swobodne jazdy mają służyć przede wszystkim podniesieniu poziomu bezpieczeństwa motocyklistów. Bardzo ważne jest również to, by motocykliści zadbali również o odpowiednią odzież. Zdecydowanie, najbardziej bezpieczny będzie jednoczęściowy kombinezon skórzany z ochraniaczami, rękawiczkami oraz buty zasłaniające kostkę.

Jeśli przez Tobą pierwszy trening , musisz wiedzieć, że jazda po torze może okazać się bardzo fizycznie wymagająca. Zadbaj także o dobry stan techniczny motocykla oraz o spełnieniu przez niego normy głośności 98 db. Przed każdym treningiem głośność każdego motocykla jest weryfikowana. Jeśli nie masz możliwości skorzystania z własnego sprzętu, w Moto Parku Kraków możesz wypożyczyć Pit Bike’a za dodatkową opłatą po wcześniejszej rezerwacji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Moto Parku Kraków skierowanej do motocyklistów. Głęboko wierzymy, że samokształcenie motocyklistów jest na nitce toru zwiększa świadomość nt umiejętności i poprawia bezpieczeństwo na drogach, a infrastruktura Moto Parku Kraków z pewnością na to pozwala.

ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER