Przejazd Ferrari California T jako pasażer od 350,00 zł

Przejazd Ferrari California T jako pasażer

Moc: 560 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,6 s
Silnik: 3.9 V8
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: tył
Okrążenie zapoznawcze: GRATIS!
Pierwsze okrążenie 350,00 zł
Każde kolejne okrążenie 350,00 zł

Ferrari California T jest bardzo nowoczesną i skierowaną do szerszego grona odbiorców wizją marki Ferrari co do tego jak powinien i jak może wyglądać sportowy samochód. Auto mocno przypomina model 458 Italia i mimo, że to wielki plus, California to już zupełnie inna bajka. Ferrari California jest po prostu wyjątkowa i warto przynajmniej raz poczuć tę wyjątkowość siadając za jej kierownicę, przedzierając się przez każdy centymetr toru z gracją i dynamika właściwą tej klasie pojazdów. Pod maską znajdziemy nowy silnik V8 o pojemności 3.9 litra wspomagany turbosprężarką, który znamy chociażby z takich modeli, jak Maserati Ghibli oraz Quattroporte. W tym przypadku moc została podniesiona do imponujących 560 KM osiąganych przy 7500 obr/min. Moment obrotowy wylądował na poziomie 755 Nm. Osiągi są świetne - przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje 3,6 sekundy, zaś prędkość maksymalna to 316 km/h.

Ważność vouchera

Zakupiony voucher ważny jest przez 12 miesięcy. Przejazdy realizowane są w sezonie wiosenno-jesiennym. Są to konkretne terminy, w czasie których wszystkie auta z oferty dostępne są na naszym Obiekcie.

Realizacja

Rezerwacji dokonujesz online korzystając z zakładki na stronie „ZREALIZUJ VOUCHER”. Na voucherze również znajduje się instrukcja jak to zrobić. Moto Park Kraków mieści się przy ul. Rzepakowe 4R, w Nowej Hucie.

Czas trwania:

Uzależniony jest oczywiście od ilości okrążeń, ale abyś w pełni mógł cieszyć się przejazdem zawsze dorzucamy pierwsze okrążenie GRATIS, jako zapoznawcze z nitką toru i samochodem :)

Osoby towarzyszące:

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji, wstęp na eventy jest wolny! Istnieje możliwość skorzystania z atrakcji towarzyszących taki jak: symulator dachowania i zderzeń czy przejazd po torze off-road. Można również robić zdjęcia i nagrywać film :)

Karty podarunkowe:

Jeżeli nie możesz zdecydować się na konkretne auto lub szkolenie rozwiązaniem jest karta podarunkowa, dzięki której osoba obdarowana skorzysta z dowolnej, dostępnej na naszym Obiekcie, aktywności.

https://www.motoparkkrakow.pl/karty-podarunkowe

 

Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie samochodu marzeń zapraszamy do skorzystania z oferty Davil Cars:

 

https://devil-cars.pl


Voucher dostępny

Najbliższe wolne terminy

Grudzień 2022
Liczba dostępnych miejsc podczas przejazdów jest ograniczona. Nie czekaj na ostatnią chwilę i umów się już dziś.
Data
  Cena Dostępne miejsca  
Brak dostępnych terminów w najbliższym czasie

REKOMENDACJE

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER