Pojedynek: Ferrari F430 vs Lamborghini Huracan Coupé od 899,00 zł

Pojedynek: Ferrari F430 vs Lamborghini Huracan Coupé

1 okrążenie każdym z aut: 899,00 zł
Dodatkowe okrążenie każdym z aut: 630,00 zł
Okrążenie zapoznawcze każdym z aut: GRATIS!
Pierwsze okrążenia 899,00 zł
Dodatkowe okrążenia 630,00 zł

Ferrari F430                                                     Lamborghini Huracan Coupé

Moc: 490 KM                                                            Moc: 610 KM

Przyspieszenie 0-100 km/h: 4s                              Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,2s

Silnik: V8 8-cylindrowy                                            Silnik: 5.2 V10

Napęd: tył                                                                  Napęd: 4x4

 

Pojedynek supersamochodów to idealna propozycja dla prawdziwego fana motoryzacji! Zasiądź za kierownicą i porównaj Twoje odczucia i emocje na fotelach samochodów sportowych oraz ich techniczne możliwości. Wjedź z rozpędem do motoryzacyjnego świata mistrzów kierownicy. Podaruj sobie lub komuś bliskiemu podwójną dawkę motoryzacyjnej adrenaliny!

 

Spośród wszystkich producentów sportowych aut  to właśnie włoskiej marce Ferrari najbardziej udaje się połączyć prestiż wielokrotnego mistrza Formuły 1 z osiągami drogowych wersji. Zasada tworzenia samochodów Ferrari była i jest prosta– zastosujmy technologię z toru w samochodach przeznaczonych do poruszania się w ruchu drogowym. Tej zasadzie Włosi pozostali wierni także podczas produkcji modelu F430, centralnie umieszczając widlasty ośmiocylindrowy silnik, który posiadały także modele siostrzanej firmy Maserati.  Ten potężny silnik znajduje się za siedzeniami, pod szklaną płytą. Auto o długości 4,50 m i 1,92 m szerokości z tą jednostką napędową osiąga moc 490 KM, co pozwala temu  dwudrzwiowemu coupé na osiągnięcie stu kilometrów na godzinę w zaledwie 4 sekundy i prędkość maksymalną 315 km/h.

Lamborghini Huracan Coupé

zdecydowanie wyróżnia się na tle innych równie sportowych samochodów. Przejazd tym samochodem to spełnienie marzeń każdego. Marka Lamborghini  od 1964 roku z powodzeniem konkuruje z innymi czołowymi producentami osobowych samochodów sportowych. Obok tego samochodu nie można przejść obojętnie, po prostu nie można oderwać wzroku. To auto  nie tylko wyjątkowo drapieżnie wygląda, ono też tak samo jedzie. Maksymalna dawka adrenaliny po uruchomieniu i usłyszeniu donośnego ryku Silnika 5.2 V10 oraz 3,2 sekundy do 100 km/h wystarczą aby marzenie przekuło się w rzeczywistość.

 


Voucher dostępny

Najbliższe wolne terminy

Październik 2023
Liczba dostępnych miejsc podczas przejazdów jest ograniczona. Nie czekaj na ostatnią chwilę i umów się już dziś.

REKOMENDACJE

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER