Wiemy, że nie każdy ma czas, żeby wziąć udział w pełnowymiarowym Szkoleniu Techniki Jazdy, ale wiemy też, że na pewno każdy świadomy kierowca chciałby udoskonalić swoją technikę bezpiecznej jazdy :)

W związku z tym przygotowaliśmy dla Was CYKL KRÓTKICH SZKOLEŃ, składający się z 3 modułów tematycznych.

Każdy z modułów jest autonomiczny i trwa 2 godziny. Składa się tylko z praktycznych zajęć na torze z płytami poślizgowymi! Moduły się uzupełniają, ale możecie REALIZOWAĆ JE POJEDYNCZO.

A teraz najlepsze, czyli CENA! Koszt udziału w jednym module to TYLKO 299 PLN!

 

Grupa: do 10 osób

Koszt szkolenia na pojeździe własnym: 299 zł/MODUŁ

Istnieje możliwość wypożyczenia auta Moto Parku Kraków (Opel Astra, skrzynia manualna) w cenie 199 PLN brutto (wraz z ubezpieczeniem i paliwem) na czas szkolenia - opcja dostępna przy dokonywaniu rezerwacji i zakupie vouchera (koszt szkolenia na pojeździe Moto Parku Kraków: 498 zł)

 

•   MODUŁ 1: PRAWIDŁOWA TECHNIKA, SKRĘTU SKRĘT AWARYJNY
•   MODUŁ 2: HAMOWANIE AWARYJNE (NA WPROST ORAZ Z OMINIĘCIEM PRZESZKODY),  HAMOWANIE Z REDUKCJĄ ORAZ HAMOWANIE AWARYJNE W ZAKRĘCIE

•   MODUŁ 3: AWARYJNA ZMIANA PASA RUCHU I TEST ”ŁOSIA”

Rezerwacja online:

https://www.motoparkkrakow.pl/kalendarz

Kup voucher online: https://www.motoparkkrakow.pl/vouchery/mini-szkolenie-tematyczne

MODUŁ 1: PRAWIDŁOWA TECHNIKA SKRĘTU, SKRĘT AWARYJNY

Skręt manewrowy. To ćwiczenie polegające na przejeździe po specjalnie wyznaczonym torze oraz między słupkami.
Szkolenie ma na celu wypracowanie oraz udoskonalenie techniki skrętu, tak aby odpowiednio i szybko oraz precyzyjnie wykonywać skręty w trakcie wszystkich manewrów drogowych.
Szkolenie przeznaczone dla wszystkich: mniej oraz bardziej doświadczonych kierowców.


Na szkoleniu korzystamy z naszej całej infrastruktury, czyli nawierzchni przyczepnej  oraz śliskiej, by ćwiczenia pokazywały jak bardzo ważne jest opanowanie prawidłowej techniki jazdy.
Skręt awaryjny (mimo swej nazwy) to taki, który jest najczęściej wykorzystywany w trakcie jazdy. Dzięki ćwiczeniom na specjalnie skonfigurowanym torze pokażemy Państwu jak z niego korzystać i jak  bardzo jest ważny. Na tym module, można oprócz ułożenia rąk i techniki skrętu, ćwiczyć i trenować tzw. pracę „masą samochodu”. Pokażemy i nauczymy was jak odpowiednie odciążanie i dociążanie przodu lub tyłu ma znaczenie w przypadku bezpiecznego prowadzenia pojazdu.
Ćwiczenie wykonujemy zarówna na suchym jak i na bardzo śliskiej nawierzchni.

MODUŁ 2: HAMOWANIE AWARYJNE (NA WPROST ORAZ Z OMINIĘCIEM PRZESZKODY,
HAMOWANIE Z REDUKCJĄ ORAZ HAMOWANIE AWARYJNE W ZAKRĘCIE)

Wielu kierowców nie docenia znaczenia i roli wykonywanego w prawidłowy sposób hamowania awaryjnego, ponieważ, mimo prawidłowej techniki jazdy, każdy kierowca może mieć potrzebę nagłego lub gwałtownego zatrzymania pojazdu. Dlatego dla wszystkich, chcących nauczyć się właściwie hamować lub sprawdzić jak ich samochód hamuje awaryjnie, przygotowaliśmy zestaw ćwiczeń.
W skład modułu wchodzić będą hamowania na wprost przy  różnych prędkościach na suchej oraz śliskiej i mokrej nawierzchni. Dodatkowo wykorzystamy wielosekwencyjne kurtyny wodne do nauki oraz ćwiczenia hamowania z ominięciem przeszkody. W bezpieczny sposób będzie można przetrenować szybkość reakcji, działanie systemów bezpieczeństwa oraz jakości i stan opon.


Nasze drogi są usiane niezliczoną liczbą zakrętów, każdy kierowca powinien wiedzieć jak prawidłowo je pokonywać oraz, przede wszystkim, jak prawidłowo reagować na sytuację awaryjną.
Odpowiednia prędkość, odpowiednie ułożenie rąk na kierownicy oraz odpowiedni tor jazdy to lwia część przygotowanych ćwiczeń. Nie możemy jednak zapomnieć o sytuacjach, gdzie mimo prawidłowego przygotowania się do zakrętu na naszej drodze pojawi się przeszkoda. Dlatego właśnie będziemy ćwiczyć prawidłowe hamowanie awaryjne w zakręcie oraz nauczymy się odpowiednio reagować na mogący pojawić się poślizg.


MODUŁ 3: AWARYJNA ZMIANA PASA RUCHU I TEST ”ŁOSIA”

Częstym przypadkiem na naszych drogach jest sytuacja, gdy inny uczestnik ruchu drogowego lub czasami zwierzę wtargnie na naszą drogę.
Ćwiczenie jest tak skonfigurowane, aby pojawiły się zaskakujące dla wielu kierowców poślizgi.
Wszystkie próby będą wykonywane zamiennie na śliskiej i przyczepnej nawierzchni co powoduje, że kierowcy będą bardzo mocno zaskakiwani i będą musieli odpowiednio zareagować na poślizg podsterowny i nadsterowny.
Tu również bardzo mocno poznajemy siebie swoje reakcje oraz, przede wszystkim, działanie systemów bezpieczeństwa czynnego i zachowanie się naszego pojazdu.

Październik 2023
Liczba dostępnych miejsc podczas szkoleń jest ograniczona. Nie czekaj na ostatnią chwilę i umów się już dziś.
Data
  Cena Dostępne miejsca  
17:00 - 19:00 2 wolne miejsca MODUŁ 2: HAMOWANIE AWARYJNE (NA WPROST ORAZ Z OMINIĘCIEM PRZESZKODY, HAMOWANIE Z REDUKCJĄ ORAZ HAMOWANIE AWARYJNE W ZAKRĘCIE) Wielu kierowców nie docenia znaczenia i roli wykonywanego w prawidłowy sposób hamowania awaryjnego, ponieważ, mimo prawidłowej techniki jazdy, każdy kierowca może mieć potrzebę nagłego lub gwałtownego zatrzymania pojazdu. Dlatego dla wszystkich, chcących nauczyć się właściwie hamować lub sprawdzić jak ich samochód hamuje awaryjnie, przygotowaliśmy zestaw ćwiczeń. W skład modułu wchodzić będą hamowania na wprost przy różnych prędkościach na suchej oraz śliskiej i mokrej nawierzchni. Dodatkowo wykorzystamy wielosekwencyjne kurtyny wodne do nauki oraz ćwiczenia hamowania z ominięciem przeszkody. W bezpieczny sposób będzie można przetrenować szybkość reakcji, działanie systemów bezpieczeństwa oraz jakości i stan opon. Nasze drogi są usiane niezliczoną liczbą zakrętów, każdy kierowca powinien wiedzieć jak prawidłowo je pokonywać oraz, przede wszystkim, jak prawidłowo reagować na sytuację awaryjną. Odpowiednia prędkość, odpowiednie ułożenie rąk na kierownicy oraz odpowiedni tor jazdy to lwia część przygotowanych ćwiczeń. Nie możemy jednak zapomnieć o sytuacjach, gdzie mimo prawidłowego przygotowania się do zakrętu na naszej drodze pojawi się przeszkoda. Dlatego właśnie będziemy ćwiczyć prawidłowe hamowanie awaryjne w zakręcie oraz nauczymy się odpowiednio reagować na mogący pojawić się poślizg. 14 .10.2023 Mini trening szkoleniowy 2-godzinny (auto) 299,00zł 2/10 zapisz się 16:00 - 18:00 3 wolne miejsca MODUŁ 3: AWARYJNA ZMIANA PASA RUCHU I TEST ”ŁOSIA” Częstym przypadkiem na naszych drogach jest sytuacja, gdy inny uczestnik ruchu drogowego lub czasami zwierzę wtargnie na naszą drogę. Ćwiczenie jest tak skonfigurowane, aby pojawiły się zaskakujące dla wielu kierowców poślizgi. Wszystkie próby będą wykonywane zamiennie na śliskiej i przyczepnej nawierzchni co powoduje, że kierowcy będą bardzo mocno zaskakiwani i będą musieli odpowiednio zareagować na poślizg podsterowny i nadsterowny. Tu również bardzo mocno poznajemy siebie swoje reakcje oraz, przede wszystkim, działanie systemów bezpieczeństwa czynnego i zachowanie się naszego pojazdu. 22 .10.2023 Mini trening szkoleniowy 2-godzinny (auto) 299,00zł 3/10 zapisz się

MASZ PYTANIA? - JESTEŚ ZAINTERESOWANY SZKOLENIEM?

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER