Przejazd Nissan GT-R jako kierowca od 229,00 zł

Przejazd Nissan GT-R jako kierowca

Rocznik: 2017
Moc: 570 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h: 2,7s
Silnik: 3.8 V6
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: 4x4
Pierwsze okrążenie 229,00 zł
Każde kolejne okrążenie 150,00 zł

Nissan GTR to sposób japońskich konstruktorów na stworzenie wspaniałego i jedynego w swojej klasie samochodu sportowego. To wyjątkowy supersamochód nowej generacji. Charakterystyczny dźwięk z rury wydechowej oraz mocno podkręcone osiągi w połączeniu z dobrze zestrojonym zawieszeniem sprawiają, że mimo wyraźnie odczuwalnych  i bardzo przyjemnych przeciążeń masz pełną kontrolę nad pojazdem. Wisienką na torcie jest fakt, że ten samochód oprócz tego jakie zapewnia wrażenia z jazdy jest jeszcze doskonale wykonany i po pierwszej wizycie za kierownicą czujemy się jakby ten samochód był szyty na miarę.

Ważność vouchera

Zakupiony voucher ważny jest przez 12 miesięcy. Przejazdy realizowane są w sezonie wiosenno-jesiennym. Są to konkretne terminy, w czasie których wszystkie auta z oferty dostępne są na naszym Obiekcie.

Realizacja

Rezerwacji dokonujesz online korzystając z zakładki na stronie „ZREALIZUJ VOUCHER”. Na voucherze również znajduje się instrukcja jak to zrobić. Moto Park Kraków mieści się przy ul. Rzepakowe 4R, w Nowej Hucie.

Czas trwania:

Uzależniony jest oczywiście od ilości okrążeń, ale abyś w pełni mógł cieszyć się przejazdem zawsze dorzucamy pierwsze okrążenie GRATIS, jako zapoznawcze z nitką toru i samochodem :)

Osoby towarzyszące:

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji, wstęp na eventy jest wolny! Istnieje możliwość skorzystania z atrakcji towarzyszących taki jak: symulator dachowania i zderzeń czy przejazd po torze off-road. Można również robić zdjęcia i nagrywać film :)

Karty podarunkowe:

Jeżeli nie możesz zdecydować się na konkretne auto lub szkolenie rozwiązaniem jest karta podarunkowa, dzięki której osoba obdarowana skorzysta z dowolnej, dostępnej na naszym Obiekcie, aktywności.

https://www.motoparkkrakow.pl/karty-podarunkowe

 

Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie samochodu marzeń zapraszamy do skorzystania z oferty Davil Cars:

https://devil-cars.pl

 

 

Najbliższe wolne terminy

Lipiec 2020
Liczba dostępnych miejsc podczas przejazdów jest ograniczona. Nie czekaj na ostatnią chwilę i umów się już dziś.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER