Przejazd ulicami miasta za kierownicą Ford Mustang GT od 199,00 zł

Przejazd ulicami miasta za kierownicą Ford Mustang GT

Rok produkcji: 2018
Moc: 450 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h: 4,6s
Silnik: 5.0 V8
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: tył
1 okrążenie: 10 km
Pierwsze 10 km 199,00 zł
Dodatkowe 10 km 199,00 zł

Ford Mustang to samochód, dzięki któremu kierowcy Starego Kontynentu mogą zasiąść za kierownicą legendy (i nie jest to nadużycie tego słowa!). Charakterystyczna sylwetka pędzącego konia na grillu jednoznacznie wskazuje do czego ten pojazd został stworzony. Aby zrozumieć co poza wyjątkowo muskularną i optymalnie zarysowana linią nadwozia przyciąga do Mustanga wystarczy na chwilkę zasiąść za kierownicą. Dosyć wyjątkowy kształt pokrywy silnika (zainspirowany oczami Dartha Vadera) zapewnia dodatkową wentylację gigantycznemu silnikowi. Pokład mocy niezależnie od prędkości, którą się poruszamy wydaje się nieograniczony, 450 KM w połączeniu z nowoczesnymi systemami zapewnia 100% bezpieczeństwa i jeszcze więcej frajdy i niezapomnianych emocji z jazdy.

 

Wybierając 1 przejazd pokonasz dystans ok. 10 km. Jazda odbędzie się ulicami miasta, drogą szybkiego ruchu lub autostradą. Całość potrwa ok.15-20 min, na siedzeniu pasażera towarzyszyć Ci będzie instruktor techniki jazdy, który przeprowadzi krótki instruktaż i podpowie jak najlepiej wykorzystać czas spędzony za kierownicą :)

 

Ważność vouchera

Zakupiony voucher ważny jest przez 12 miesięcy.

Karty podarunkowe:

Jeżeli nie możesz zdecydować się na konkretne auto lub szkolenie rozwiązaniem jest karta podarunkowa, dzięki której osoba obdarowana skorzysta z dowolnej, dostępnej na naszym Obiekcie, aktywności.


Voucher dostępny

Najbliższe wolne terminy

Maj 2021
Liczba dostępnych miejsc podczas przejazdów jest ograniczona. Nie czekaj na ostatnią chwilę i umów się już dziś.

REKOMENDACJE

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER