Przejazd ulicami miasta za kierownicą Ferrari California T od 499,00 zł

Przejazd ulicami miasta za kierownicą Ferrari California T

Moc: 560 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,6 s
Silnik: 3.9 V8
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: tył
1 okrążenie: 10 km
Pierwsze 10 km 499,00 zł
Dodatkowe 10 km 499,00 zł

Ferrari California T jest bardzo nowoczesną i skierowaną do szerszego grona odbiorców wizją marki Ferrari co do tego jak powinien i jak może wyglądać sportowy samochód. Auto mocno przypomina model 458 Italia i mimo, że to wielki plus, California to już zupełnie inna bajka. Ferrari California jest po prostu wyjątkowa i warto przynajmniej raz poczuć tę wyjątkowość siadając za jej kierownicę, przedzierając się przez każdy centymetr toru z gracją i dynamika właściwą tej klasie pojazdów. Pod maską znajdziemy nowy silnik V8 o pojemności 3.9 litra wspomagany turbosprężarką, który znamy chociażby z takich modeli, jak Maserati Ghibli oraz Quattroporte. W tym przypadku moc została podniesiona do imponujących 560 KM osiąganych przy 7500 obr/min. Moment obrotowy wylądował na poziomie 755 Nm. Osiągi są świetne - przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje 3,6 sekundy, zaś prędkość maksymalna to 316 km/h.

Wybierając 1 przejazd pokonasz dystans ok. 10 km. Jazda odbędzie się ulicami miasta, drogą szybkiego ruchu lub autostradą. Całość potrwa ok.15-20 min, na siedzeniu pasażera towarzyszyć Ci będzie instruktor techniki jazdy, który przeprowadzi krótki instruktaż i podpowie jak najlepiej wykorzystać czas spędzony za kierownicą :)

Ważność vouchera

Zakupiony voucher ważny jest przez 12 miesięcy.

Karty podarunkowe:

Jeżeli nie możesz zdecydować się na konkretne auto lub szkolenie rozwiązaniem jest karta podarunkowa, dzięki której osoba obdarowana skorzysta z dowolnej, dostępnej na naszym Obiekcie, aktywności.

 


Voucher dostępny

Najbliższe wolne terminy

Grudzień 2022
Liczba dostępnych miejsc podczas przejazdów jest ograniczona. Nie czekaj na ostatnią chwilę i umów się już dziś.
Data
  Cena Dostępne miejsca  
Brak dostępnych terminów w najbliższym czasie

REKOMENDACJE

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER