Przejazd ulicami miasta za kierownicą Ferrari California T od 299,00 zł

Przejazd ulicami miasta za kierownicą Ferrari California T

Moc: 560 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,6 s
Silnik: 3.9 V8
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: tył
1 okrążenie: 10 km
Pierwsze 10 km 299,00 zł
Dodatkowe 10 km 299,00 zł

Ferrari California T jest bardzo nowoczesną i skierowaną do szerszego grona odbiorców wizją marki Ferrari co do tego jak powinien i jak może wyglądać sportowy samochód. Auto mocno przypomina model 458 Italia i mimo, że to wielki plus, California to już zupełnie inna bajka. Ferrari California jest po prostu wyjątkowa i warto przynajmniej raz poczuć tę wyjątkowość siadając za jej kierownicę, przedzierając się przez każdy centymetr toru z gracją i dynamika właściwą tej klasie pojazdów. Pod maską znajdziemy nowy silnik V8 o pojemności 3.9 litra wspomagany turbosprężarką, który znamy chociażby z takich modeli, jak Maserati Ghibli oraz Quattroporte. W tym przypadku moc została podniesiona do imponujących 560 KM osiąganych przy 7500 obr/min. Moment obrotowy wylądował na poziomie 755 Nm. Osiągi są świetne - przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje 3,6 sekundy, zaś prędkość maksymalna to 316 km/h.

Wybierając 1 przejazd pokonasz dystans ok. 10 km. Jazda odbędzie się ulicami miasta, drogą szybkiego ruchu lub autostradą. Całość potrwa ok.15-20 min, na siedzeniu pasażera towarzyszyć Ci będzie instruktor techniki jazdy, który przeprowadzi krótki instruktaż i podpowie jak najlepiej wykorzystać czas spędzony za kierownicą :)

Ważność vouchera

Zakupiony voucher ważny jest przez 12 miesięcy.

Karty podarunkowe:

Jeżeli nie możesz zdecydować się na konkretne auto lub szkolenie rozwiązaniem jest karta podarunkowa, dzięki której osoba obdarowana skorzysta z dowolnej, dostępnej na naszym Obiekcie, aktywności.

 


Voucher dostępny

Najbliższe wolne terminy

REKOMENDACJE

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER