Przejazd Porsche 911 Carrera 4 jako kierowca od 199,00 zł

Przejazd Porsche 911 Carrera 4 jako kierowca

Rocznik: 2013
Moc: 360 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h: 4,3s
Silnik: 3,4 BOXXER
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: 4x4
Pierwsze okrążenie 199,00 zł
Każde kolejne okrążenie 120,00 zł

Nowe 911, wehikuł wszechczasów, jest sumą swoich  wspaniałych poprzedników – i dlatego stanowi odbicie wspaniałej przeszłości oraz wizję przyszłości. Ikoniczna sylwetka i ponadczasowy design to tylko część cech wyróżniających ten samochód. Technika inspirowana wspaniałymi zwycięstwami w wyścigach, zawsze o krok przed innymi. Lekkim dodaniem gazu dzielimy się  unikalnym brzmieniem Porsche ze słuchaczami w promieniu kilkuset metrów. W osiągającym 360 KM samochodzie najważniejszy jest jednak napęd czterech kół. To on sprawia, że moment obrotowy nie ulatnia się na darmo z dymem z opon. Tu nie potrzebne są słowa tu ważne są czyny, a jedyne co możecie zrobić to skosztować tego co w światowej motoryzacji jest najlepsze siadając za kierownicę Porsche.

Ważność vouchera

Zakupiony voucher ważny jest przez 12 miesięcy. Przejazdy realizowane są w sezonie wiosenno-jesiennym. Są to konkretne terminy, w czasie których wszystkie auta z oferty dostępne są na naszym Obiekcie.

Realizacja

Rezerwacji dokonujesz online korzystając z zakładki na stronie „ZREALIZUJ VOUCHER”. Na voucherze również znajduje się instrukcja jak to zrobić. Moto Park Kraków mieści się przy ul. Rzepakowe 4R, w Nowej Hucie.

Czas trwania:

Uzależniony jest oczywiście od ilości okrążeń, ale abyś w pełni mógł cieszyć się przejazdem zawsze dorzucamy pierwsze okrążenie GRATIS, jako zapoznawcze z nitką toru i samochodem :)

Osoby towarzyszące:

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji, wstęp na eventy jest wolny! Istnieje możliwość skorzystania z atrakcji towarzyszących taki jak: symulator dachowania i zderzeń czy przejazd po torze off-road. Można również robić zdjęcia i nagrywać film :)

Karty podarunkowe:

Jeżeli nie możesz zdecydować się na konkretne auto lub szkolenie rozwiązaniem jest karta podarunkowa, dzięki której osoba obdarowana skorzysta z dowolnej, dostępnej na naszym Obiekcie, aktywności.

https://www.motoparkkrakow.pl/karty-podarunkowe

 

Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie samochodu marzeń zapraszamy do skorzystania z oferty Davil Cars:

https://devil-cars.pl

 

 

Najbliższe wolne terminy

Październik 2020
Liczba dostępnych miejsc podczas przejazdów jest ograniczona. Nie czekaj na ostatnią chwilę i umów się już dziś.

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER