Przejazd Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio jako kierowca od 349,00 zł

Przejazd Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio jako kierowca

Moc: 510 KM
Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,9 s
Silnik: 2.9 V6
Skrzynia biegów: automatyczna
Napęd: tył
Okrążenie zapoznawcze: GRATIS!
Pierwsze okrążenia 349,00 zł
Każde kolejne okrążenie 250,00 zł

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio została zaprezentowana w 105 rocznicę istnienia marki. Samochód oparto o płytę podłogową  Maserati - Giorgio. Cała konstrukcja w celu zmniejszenia masy została wykonana z aluminium, włókna węglowego oraz kompozytów. Dzięki temu inżynierom Alfy udało się uzyskać idealnie rozłożenie masy 50:50. Sercem Quadrifoglio jest podwójnie doładowany silnik w układzie V6 o pojemności 2.9l opracowany wspólnie z Ferrari o mocy 510 KM oraz 600 Nm. Cała moc silnika jest przekazywana na tylne koła za pomocą bardzo lekkiego wału napędowego wykonanego z włókna węglowego. Za doznania akustyczne odpowiada układ wydechowy z czterema końcówkami i aktywnym systemem klap. Dorzućmy do tego system aktywnego zawieszenia oraz mechaniczny system różnicowy o ograniczonym poślizgu. Dzięki tym wszystkim zabiegom Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio według nas jest jednym z najlepiej prowadzących się sedanów sportowych

 

Ważność vouchera

Zakupiony voucher ważny jest przez 12 miesięcy. Przejazdy realizowane są w sezonie wiosenno-jesiennym. Są to konkretne terminy, w czasie których wszystkie auta z oferty dostępne są na naszym Obiekcie.

Realizacja

Rezerwacji dokonujesz online korzystając z zakładki na stronie „ZREALIZUJ VOUCHER”. Na voucherze również znajduje się instrukcja jak to zrobić. Moto Park Kraków mieści się przy ul. Rzepakowe 4R, w Nowej Hucie.

Czas trwania:

Uzależniony jest oczywiście od ilości okrążeń, ale abyś w pełni mógł cieszyć się przejazdem zawsze dorzucamy pierwsze okrążenie GRATIS, jako zapoznawcze z nitką toru i samochodem :)

Osoby towarzyszące:

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji, wstęp na eventy jest wolny! Istnieje możliwość skorzystania z atrakcji towarzyszących taki jak: symulator dachowania i zderzeń czy przejazd po torze off-road. Można również robić zdjęcia i nagrywać film :)

Karty podarunkowe:

Jeżeli nie możesz zdecydować się na konkretne auto lub szkolenie rozwiązaniem jest karta podarunkowa, dzięki której osoba obdarowana skorzysta z dowolnej, dostępnej na naszym Obiekcie, aktywności.

https://www.motoparkkrakow.pl/karty-podarunkowe


Voucher dostępny

Najbliższe wolne terminy

Kwiecień 2021
Liczba dostępnych miejsc podczas przejazdów jest ograniczona. Nie czekaj na ostatnią chwilę i umów się już dziś.
Data
  Cena Dostępne miejsca  
Brak dostępnych terminów w najbliższym czasie

REKOMENDACJE

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
ZREALIZUJ VOUCHER KUP VOUCHER